«Відкривай Україну» - освітній проект для учнів 7-11 класів малих міст України.

Стань супергероєм - зміни своє місто!

Мета проекту - створити середовище для розвитку підлітків малих міст України, у якому вони набудуть неохідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом - у місті. Команда Зміївського ліцею "NON-STOP", учитель-куратор Зоріна Н.В.

/Files/images/20171/proekt/122.png

Протягом участі у шкільному етапі освітнього проекту "Відкривай Україну" команда "NON-STOP" старанно та натхненно працювала над втіленням своїх ідей «ВІД ЕКОЛОГІЇ ДОВКІЛЛЯ – ДО ЕКОЛОГІЇ ДУШІ».Ми повністю виконали задуманий нами план роботи. Команда "NON-STOP" працювали згуртовано, і завжди діяли спільно.Ми провели пізнавальні екскурсії, для учнів. У цих екскурсіях учні дізналися для себе багато нової інформації.Ми провели екологічно вікторини, в яких були визначені найбільш ерудовані учні нашого навчального закладу.Як справжні супер -герої ми не залишили в біді птахів, і для них ми збудували годівниці.Наша комада влаштували еко-марафон "Здай батарейку- збережи планету". Була проведена виставка виробів "Нове життя не потрібних речей", в якій учні змогли продемонструвати, як можна перетворити старі речі, і зробити з них щось нове.Ми переконані,що кропітка робота нашої команди була недаремною,оскільки майбутнє за нами, а майбутнє нашої екології-запорука щасливого і здорового життя!!

Звіт Зміївського ліцею №1 перегляд

команда NON STOP Зміївський ліцей №1 проект Відкривай Україну