/Files/images/proekti/school_ban_02.jpg

ПРО ПРОЕКТ:

Проект «Школа Енергії 2.0» реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту "Створення енергетичних агентств в Україні", що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

Метою проектує покращення енергоефективності та енергозбереження в школах шляхомпроведення енергетичних моніторингів для підняття рівня обізнаності школярів про витрати енергії та передачі їм технічних знань з питань споживання енергії.

/Files/images/20171/berezen/125.jpg

Зміївський ліцей №1 пропонує приєднатись до Години Землі - 25 березня 2017 року о 20:30 до 21:30

У суботу, 25 березня 2016 року, о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Година Землі – це найбільший у світі природоохоронний рух, започаткований Всесвітнім фондом природи WWF. Він заохочує сотні мільйонів людей по всьому світу щось змінити у своєму житті заради Планети. Україна вперше підтримала кампанію у 2009 році. В передостанню суботу березня Година Землі закликає всіх вимкнути світло на одну годину, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. Ця символічна подія об’єднує людей світу, незалежно від віку, статі, культури чи релігійних вірувань.

/Files/images/20171/berezen/240Х350_anime.gif

Вимкнення світла на Годину Землі – це гарний початок! Але головна мета– привернути увагу людей до проблеми зміни клімату, до марнотратного
споживання природних ресурсів та екологічних проблем Планети, а також
навчити їх робити свій внесок у вирішення цих проблем. І ти можеш допомогти!

Окрім символічного вимкнення світла та традиційних заходів цього року Година Землі запускає Естафету добрих справ, до якої приєднується багато відомих людей країни, аби надихнути інших робити добро для Планети. Естафета добрих справ - це Інтернет-флешмоб, який закликає людей підтримати Годину Землі, здійснювати добрі, корисні для Планети вчинки, ділитися і передавати Естафету друзям та ділитися результат.

Приймайте активну участь у проведенні Години Землі: підготуйте малюнок, стіннівку, фотографію, вірш чи історію про охорону довкілля за тематикою Години Землі, енергоефективності, зеленого способу життя.

Свої роботи надсилайте нам для розміщення на сайті, а з кращих -створимо виставку та розмістимо її у холі ліцую.

Також ви можете організувати екологічні акції – висадження дерев, велоперегони, влаштувати збір макулатури чи сміття на території закладу.

Приїзд енергоменеджера Москаленка Владислава.

Владислав та учні працювали з програмою uMuni. Діти з радістю допомагали йому. Ділилися ідеями та задумами як розширити свою діяльність. Робота учнів скоординована, працюють злагоджено. Учні з нетерпінням чекають наступних завдань.

Галерея "школа енергії 2"