Запрошуємо учнів ліцею взяти участь уконкурсах у 2016/2017 навчальному році:

Конкурс«Бобер»

/Files/images/y_8982f4ca.jpg

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності "Бобер ” проводиться в Україні спільно з Міжнародною Спільнотою "Бобер” ("International Beaver Community”) (учні 5-11 класів)

Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч"

/Files/images/grin.jpg

Учасниками Конкурсу можуть бути усі бажаючи учні 2-11 класів

Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»

/Files/images/patriot.jpg

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні 2-11 класів

Конкурс "Кенгуру”

/Files/images/kenguru-logom.gif

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру” проводиться в Україні спільно з Міжнародною асоціацією "KANGOUROU SANS FRONTIERES” ("Кенгуру без кордонів") під егідою ЮНЕСКО (учні2–11класів)

Конкурс "Левеня"

/Files/images/FF.jpg

Щорічний Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня"

Для всіх учнів 7-11класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати.

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «ЛЕЛЕКА».

/Files/images/lel.jpg

До участі в конкурсі запрошуютьсяусі бажаючі учні 5-11 класів ЗНЗ.Участь в конкурсі юних істориків дає змогу учням випробувати свої знання,належним чином підготуватися до ДПА та ЗНО.

Міжнародний інтерактивний природничий конкурс „КОЛОСОК”

/Files/images/kolos.jpg

Міжнародна природознавча гра «ГЕЛІАНТУС»

/Files/images/geliant.jpg

«Геліантус» - проводиться з метою формування в учнів (вихованців) загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів (далі - НЗ) цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, зацікавленості природними явищами; підвищення кваліфікації вчителів фізики, хімії, біології та географії; активізації позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін.

Всеукраїнська українознавча гра «СОНЯШНИК»

/Files/images/son.jpg

«Соняшник» – щорічна гра з української мови, літератури та українознавства .