Вітаємо учнів, що взяли участь у ХХ науково-практичній конференції учнівської молоді «Гагарінські читання»!

11,12.04.2019 року учні та вчителі ліцею взяли участь у ХХ науково-практичній конференції учнівської молоді «Гагарінські читання», яка відбулася у Харківському національному аерокосмічному університеті ім. Н.Є. Жуковського. За підсумками Конференції відзначено науковість та рівень підготовки Павленко Ельвіри, Кононенко Владислави, учениць 11-А класу Рясенчук Анастасії, Бровка Марка, Голоднікова Дмитра, Макушкіна Тихона, учнів 10-А класу, Пархоменка Дмитра, учня 8-А класу. За підсумками Конференції учасники мають нагороди та відзнаки.

Наші вітання учням та керівникам Фадеєвій Ользі Іванівні, Сердюченко Валентині Григорівні.