Вітаємо!

11 квітня 2019 року учениця 11-А класу Зміївського ліцею №1 імені З.К. Слюсаренка Кононенко Владислава представила науково-дослідницьку роботу у межах Всеукраїнського конкурсу «Панацея Молода» у Національному фармацевтичному університеті, який визначено базовим вищим навчальним закладом для проведення Конкурсу «Панацея Молода», та взяла участь у XXVI Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Topical issues of new drugs development».

За підсумками Конкурсу Владислава здобула титул переможця Конкурсу у номінації «Хімія». Науковий пошук учениці та компетентність керівника наукового проекту Шматової М.Г. високо оцінено журі конкурсу та відзначено дипломом І ступеня.