Калейдоскоп останніх новин

У м. Житомирі пройшов фінальний етап ХХVll Всеукраїнського турніру юних фізиків. У турнірі взяли участь 19 команд із різних областей України та м.Києва, і серед них – команда «Квант» учнів Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка (Кононенко Владислава – капітан команди, Бровко Марк, Штана Олександр, Рясенчук Анастасія, Павленко Ельвіра. Керівники команди – вчителі ліцею Фадеєва Ольга Іванівна, Перезва Жанна Володимирівна).

Команда «Квант» нагороджена дипломом за стабільне зростання рейтингу протягом чотирьох ігор, дипломом III ступеню за перемогу в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?», а капітан команди Кононенко Владислава (11-А кл.) отримала спеціальну відзнаку журі за доповідь, яка викликала найбільшу зацікавленість у слухачів.

Підведено підсумки Обласного медіафестивалю «Медіавеселка»; серед переможців фестивалю відзначено ученицю 9-Б класу Рябоконову Анастасію (робота «Мій улюблений герой фільму», учитель Шамрай Л.Б.), ученицю 3-А класу Захаркіну Анастасію (робота «Репортаж. Осінь пензлем малювала», учитель Бабаєва О.О.)

Зміївський ліцей №1 за підсумками регіональної науково-дослідної роботи з медіаосвіти визначено одним із активних учасників та відзначено подякою.