«На крилах успіху» .Дидактико – методична сесія «Освітній простір сучасного вчителя початкової школи: 1 клас».

На базі Змівського ліцею №1 ім.З.К.Слюсаренка, який є одним із тренінгових центрів ОП «На крилах успіху», з 11 по 13 червня відбулася дидактико – методична сесія «Освітній простір сучасного вчителя початкової школи: 1 клас». Тренер – модератор м.Києва Сухань О.Д. ознайомила вчителів м.Змієва та Харківської області з методичними засадами організації навчання першокласників та особливостями викладання предметів у першому класі за освітньою програмою «На крилах успіху».

Практична спрямованість тренінгу дала змогу педагогам більш впевнено крокувати до початку нового навчального року. Наші творчі, креативні і талановиті педагоги довели, що відкриті до будь-яких інноваційних змін в освітньому просторі.

/Files/images/2017-2018/06/IMG_20180612_101146007_HDR.jpg