Вітаємо переможців конкурсу "Енергія миру"

22 січня 2018 року у залі Харківського історичного музею відбулося нагородження переможців ХІ Конкурсу творчих робіт для школярів, молоді та сімей під девізом «Енергонезалежності України-наші енергоефективні дії», який був проведений ХМГО «Енергія миру».

Колектив вчителів Зміївського ліцею у складі : Комишанченко В.В. заступника директора з виховної роботи, Калиній Г.П. вчителя інформатики, Краснокутської О.В. вчителя біології, Перезви Ж.В. вчителя економіки, Фадеєвої О.І. вчителя фізики , Черепахи І.М. координатора проекта Школа енергії, вчителя основ здоров,я Шматової М.Г. вчителя біології, Шаханової О.М. керівника енергозагону ліцею, вчителя української мови та літератури за методичний посібник «Реалізація проекту Школа енергії у навчальному закладі» отримала спец-приз «За майстерність» та І місце у конкурсі.

Відзначені роботи учнів ліцею в номінації «Роботи по вихованню нової ЕКО-та енергокультури»:

Маковецької Анастасія учениці 9Б класу, отримала ІІІ місце

Заярного Іллі учня 10В класу, посів ІІ місце