Вітаємо команду дівчат Зміївського району за III місце в обласних щорічних спортивних змаганнях "Спорт протягом життя" серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області з волейболу! 12 грудня Підлипна Олександра (11-А), Бондаренко Наталія (11-А), Грабар Яна (11-Б), Маковецька Владислава (11-Б), Колпакова Софія (9-Б),Корякіна Анастасія (8-Б), Домніна Анна, Овчиннікова Карина - учениці Зміївської ЗОШ №2 у м.Харкові на базі Центру професійно-технічної освіти продемонстрували злагоджену командну гру і стали призерами змагань!Так тримати, дівчата!!!

/Files/images/2017-2018/12/456.jpg