Повернутися до звичайного режиму

«НЕ РОБІТЬ ВИСНОВОК ПРО ЗДІБНОСТІ ЗА ЛЕГКІСТЮ ЗАСВОЄННЯ. УСПІШНІШЕ І ДАЛІ ЙДЕ ТОЙ, ХТО В МУКАХ ПЕРЕМАГАЄ СЕБЕ І ТРУДНОЩІ. ЛЮБОВ ДО ПІЗНАННЯ – ОСЬ ГОЛОВНЕ МІРИЛО» АНТУАН ДЕ СЕНТ-ЕКЗЮПЕРІ,

Управлінська діяльність та науково-методичний супровід роботи Зміївського ліцею №1 імені З.К. Слюсаренка з обдарованими учнями передбачає оптимальні умови формування інноваційного потенціалу педагога та учня, їхньої інноваційної поведінки, творчого розвитку, що якісно змінюють результати діяльності загально-освітнього навчального закладу нового типу.

Управління розвитком творчої особистості забезпечує регулювання стосунків у колективі, стимулювання творчої активності, особистісного розвитку всіх учасників навчально-виховного процесу.

Однією із ефективних ланок педагогічної взаємодії є робота вчителів у творчих динамічних групах, що допомагає учителю ефективно працювати і виробити свій індивідуальний творчий стиль роботи, вийти на шлях науково-дослідницької діяльності, забезпечувати високу результативність творчої діяльності учнів, здатність задавати творчий тон всьому педагогічному колективу/

Чіткість планування своєї роботи, організованість у роботі, розуміння поставлених завдань, забезпечують досягнення мети– підвищення професійної компетентності кожного учителя та творчий розвиток учнів.

Творча група по роботі з обдарованими учнями знаходиться у постійному пошуку та розробці теоретичних, практичних науково-методичних рекомендацій щодо організації роботи з обдарованими учнями.

Працюючи з обдарованими учнями ліцею, педагоги вбачають своїми завданнями забезпечення освітніх потреб обдарованих дітей, перетворення їх здібностей в досягнення і допомогу їх реалізації в житті через соціалізацію, само актуалізацію, постійну творчу взаємодію.

Вирішити проблему виявлення, розвитку й педагогічної підтримки здібних та обдарованих учнів, розкриття їхнього потенціалу допоможуть матеріали розміщені в даному розділі.

Методичний порадник: "Організація роботи з обдарованими дітьми та молоддю"

/Files/images/2016/obdarovan/102.jpg

Творча група «Організація роботи з обдарованими учнями»

/Files/images/2016/obdarovan/104.jpg